icon-s8

سرویس دوره‌ای لیفتراک

با روغن و فیلترهای اصلی لیفتراک

آیکن باتری ماشین

چکاپ باطری لیفتراک

تست، احیا و تعمیر باطری لیفتراک

icon1

تعمیرات برد لیفتراک

برد کنترل، فرمان و حرکت لیفتراک

لیفتراک های برقی کلارک

تعمیرات لیفتراک برقی

سرویس و تعمیر لیفتراک های برقی

آیکن برد لیفتراک

تعمیر بردهای لیفتراک برقی

تعمیر درایوهای کرتیس و زاپی لیفتراک برقی

تعمیر و احیاء باطری لیفتراک

تست، احیا و تعمیر باطری لیفتراک های برقی 

آیکن موتور لیفتراک برقی

تعمیر الکتروموتور و پمپ لیفتراک

تعمیرات پمپ و الکتروموتورهای لیفتراک برقی

تعمیر برد لیفتراک برقی

تعمیر برد لیفتراک برقی

تعویض و تعمیر بردهای کنترل و حرکتی لیفتراک

درایور CURTIS و ZAPI (برای لیفتراک‌های برقی) این درایورها برای لیفتراک با الکتروموتورهای DC برای حرکت یا پمپ که از یک منبع تغذیه شونده از باتری برای تغییر جهت حرکت توسط کنتاکتور و کنترل سرعت و گشتاور الکتروموتورهای لیفتراک ها، پالت تراک ها، استکرها، ریچ تراک ها و خودروهای برقی با قابلیت تنظیم توسط پروگرامر دیجیتال لیفتراک به عنوان درایو اصلی یا جایگزین در تعمیر و راه اندازی یا نوسازی ماشین ها بکار میرود.

در صورتیکه برد معیوب به صورتی باشد که امکان تعمیر برای آن وجود نداشته باشد این شرکت قادر است در اسرع وقت برد مورد نظر را تهیه و در اختیار شرکت ها و کارخانجات محترم قرار دهد.
تامین و تعمیر انواع برد لیفتراک برقی شامل برد کنترل لیفتراک ، کنتاکتور، سنسور و قطعات الکترونیکی لیفتراک برقی و همچنین تعمیرات تخصصی برد کنترل لیفتراک برقی ، برد پالت تراک های برقی ، ریچ تراک و استاکرهای برقی این شرکت با تکیه بر دانش متخصصین بخش تعمیرات در شناخت و عیب یابی قطعات الکترونیکی و نیزدارا بودن کارگاه مجهز الکترونیک ، قادر است بردهای الکترونیکی خاص صنعتی را عیب یابی و تعمیر نموده و در اسرع وقت به کارفرمایان تحویل نماید. درزیر بطور خلاصه نمونه هایی از این بردها ذکر شده است:
تعمیر انواع برد کنترل لیفتراک برقی
تعمیر بردهای الکترونیک لیفتراک برقی
تعمیر انواع برد شارژر لیفتراک

تغییر سیستم فرمان EPS

تغییر سیستم فرمان لیفتراک برقی EPS به سیستم فرمان هیدرولیکی

هم اکنون تمامی دستگاههای لیفتراک برقی وارداتی من جمله لیفتراک های برقی کوماتسو خط 11 با مدل komatsu fb25ex-11 از سیستم فرمان eps استفاده میکنند . این سیستم شامل درایور فرمان ، سنسور فرمان ، الکتروموتور ، اکچویتر ، جعبه فرمان و تعدادی المان دیگر تشکیل شده است. در اکثر موارد این سیستم فرمان لیفتراک  برقی دچار خرابی های متعدد میگردد.
دلایل خرابی بیش از حد سیستم فرمان برقی:
1. سرویس ضعیف اکچویتر | ۲. استفاده از اکسل آسیب دیده | ۳. پاره شدن کاور اکچویتر | ۴. تعمیرات غیر فنی و تخصصی | ۵. ساعت کارکرد زیاد
که مورد آخر شامل تمامی این سیستم های فرمان برقی یا اصطلاحا EPS میگردد.

جهت پاسخگویی به این نیاز مشتریان بعضی از شرکت ها و افراد اقدام به واردات این سیستم (EPS) که بیشتر شامل اکچویتر فرمان و الکتروموتور میباشد نموده اند، که در هیچ موردی این واردات شامل قطعات اصلی نمی باشند و نسبت به قطعه اصلی که حدود ۶ یا ۷ سال با سرویس هایش کار میکند. این قطعات یدکی وارداتی در حدود ۶ ماه تا یک سال با ایجاد صداهای ناهنجار ادامه به کار میدهند، و در نهایت غیر قابل استفاده مجدد حتی با تعمیرات حرفه ایی خواهند شد.در ضمن این اکچویتر های غیر اصلی درصد خرابی درایور فرمان را نیز بسیار بالا خواهند برد و مصرف بالایی دارند، در نهایت از قیمت بسیار بالایی هم برخوردارند.

با توجه به موارد فوق تجهیز بالابر با انجام تحقیقات فنی و تخصصی در این زمینه لزوم جایگزینی این سیستم‌های پر هزینه و پر معایب را انجام داده و سیستم اکچویتر را با استفاده از درصدی از تشکیلات فرمان eps خود دستگاه و افزودن المانهای دیگر، به سیستمی ویژه با ماژول های هیدرولیکی، جایگزین مینماید.

با پیاده سازی این متد دستگاه دارای فرمانی بسیار نرم، قابل کنترل و با مقاومت بسیار زیاد می گردد. این ارتقاء سیستم همانند سایر سیستم های هیدرولیک دارای طول عمر سالم ناحیه فرمان میگردد، و صاحبان این لیفتراک های برقی دیگر از دغدغه های کلیشه ایی خرابی فرمان eps خلاصی می یابند .

تغییر سیستم (رتروفیت)

تغییر سیستم لیفتراک برقی

رتروفیت درایو و تغییر سیستم لیفتراک برقی

تغییر سیستم و راه اندازی ماشین هایی مانند لیفتراک ، پالت تراک ، استاکر تمام برقی، ریچتراک برقی و … که سیستمها و تجهیزات کنترلی آنها از کار افتاده و یا به آسانی تهیه و تعمیر نمیشوند به سادگی با تغییر سیستم کنترلی آنها انجام میشود.

در صورت انتخاب درست تجهیزات برای تغییر سیستم لیفتراک برقی و سایر ماشین آلات انبارداری برقی، تمام ویژگی های سیستم های فابریک لیفتراک یا آن ماشین حفظ می شود و در بعضی موارد حتی بعد از تغییر سیستم لیفتراک ویژگی های مثبت جدیدی نیز به قابلیت هایی که قبل از تغییر سیستم در مدارات کنترلی ماشین وجود داشت اضافه می شود.

در بسیاری از موارد که قطعات یدکی اصلی لیفتراک کمیاب هستند تغییر سیستم کلی لیفتراک بسیار مقرون به صرفه تر از استفاده از قطعات یدکی اصلی است. ضمنا در صورت مشاوره درست و انتخاب برند مناسب کنترلرها برای تغییر سیستم، ضمن دریافت کلیه نقشه ها و مدارک فنی و آموزش های لازم می توان از خدمات مورد اطمینان و گارانتی نیز برخوردار شد که معمولا برای قطعات یدکی اصلی این خدمات ارائه نمی شود. حتی می توان با تهیه دسته سیم های لازم که برای تغییر سیستم لیفتراک هر مشتری آماده می شود، در زمان نصب و راه اندازی صرفه جویی کرد.

تعمیر شارژر لیفتراک

تعمیر شارژر باطری لیفتراک

تعمیرات شارژر باطری لیفتراک برقی

در خصوص تعمیر شارژرهای باطری لیفتراک برقی شایان ذکر میباشد مجموعه لیفت یار با گردآوری بهترین متخصصان در تعمیر شارژر لیفتراک و ارائه بهترین و کم هزینه ترین روشهای تعمیر شارژر، اقدام به تحقیقات گسترده در زمینه سیم پیچی و تعمیر کنترلرهای شارژر باطری لیفتراک برقی نموده و نیز از امکانات، علم و تجربه کافی در خصوص تعمیرات شارژرهای سوئچینگ نیز برخوردار می باشد.

هم اکنون تمامی مدل‌های شارژر لیفتراک برقی در ولتاژهای 12, 24, 36, 48, 72, 80, 96 و در آمپرهای متنوع با قیمت مناسب و بالاترین سطح از دانش تعمیرات، منحصرا برای هر مدل از شارژرهای موجود قابل تعمیر میباشند. عمده خرابی شارژرهای باطری لیفتراک و پالت تراک برقی :

۱. سیم پیچی مجدد بخش یا کل سیم پیچ با توجه به حدود سوختگی، تک فاز و سه فاز و حتی دو فاز | ۲. تعویض رکتیفایر یا دیود با رکتیفایرها و دیودهای استاندارد
۳:تعویض scr های صدمه دیده با نمونه اصلی | ۴.تعمیر برد کنترلر یا برد switching در هر دو نمونه شارژر سیم پیچ یا hight frequency .
۵. تعویض فیوزها و سوکت ها با نمونه با کیفیت و با دقت | ۶.بعضی از شارژرها از سیستم ساعت جهت قطع شارژر استفاده مینمایند، که در صورت درخواست مشتری امکان تغییر سیستم به برد نمونه‌گیر ولتاژ صورت میپذیرد که این خود موجب بهینه سازی مصرف انرژی و افزایش طول عمر باطری لیفتراک برقی میگردد.

تعمیر لیفتراک برقی

تعمیرات تخصصی لیفتراک برقی و ماشین آلات انبارداری برقی

تعمیرکار لیفتراک برقی و ماشین آلات انبارداری

تعمیرگاه تجهیز بالابر با در اختیار داشتن امکانات مجهز فنی و تخصصی و با تکیه بر پتانسیل بالای نیروهای فنی تعمیرکار لیفتراک برقی در زمینه تعمیرات تخصصی لیفتراک برقی در خدمت کلیه انبارها و کارخانجات و صنایع کشور میباشد و تا کنون رضایت تعداد زیادی از مشتریان خود در زمینه تعمیر لیفتراک و ماشین آلات برقی انبار و بازسازی کامل انواع لیفتراک برقی ، ریچتراک ، استاکر و پالت تراک های تمام برقی را کسب نموده است.

تعمیرکاران متخصص و فنی در حوزه لیفتراک برقی و ماشین آلات انبارداری برقی، آماده ارائه خدمات فنی و سرویس دهی به انواع لیفتراک برقی تویوتا ، کوماتسو ، هلی ، یوهانریش ، فیات او ام و تعمیر انواع ماشین آلات انبارداری شامل تعمیر ریچتراک، استاکرهای تمام برقی و نیمه برقی ، تعمیر پالت تراک برقی ، و تعمیر جک پالت دستی و برقی به مشتریان محترم می باشند.

تعمیرات تخصصی لیفتراک برقی تویوتا ، هلی ، کوماتسو ، هیوندا ، کلارک (سپاهان) ، دوو دوسان ، لینده ، یوهانریش ، میتسوبیشی ، هایستر ، اشتیل ، فیات او ام  و لیفتراک های برقی بائولی ، زوملایون و چری توسط تکنسین های با دانش و متخصص تجهیز بالابر در محل و تعمیرگاه مرکزی در تهران

سرویس سیار لیفتراک و ماشین آلات انبارداری برقی تجهیز بالابر در صورت دریافت درخواست مشتریان محترم حداکثر ظرف 24 ساعت کاری قادر به اعزام اکیپ فنی و تکنسین می باشد. همچنین در زمینه خدمات فنی ضمن تکمیل شبکه گسترده تعمیرات سیار لیفتراک برقی ، قابلیت‌های مطلوب را در زمینه جلب رضایت مشتریان خود در اقصی نقاط کشور فراهم نموده وعلاوه بر تعمیرگاه مرکزی در تهران، از شبکه گسترده تیم های فنی متخصص سیار مجهز به تجهیزات کامل مورد نیاز برخوردار می باشد.

اورهال و بازسازی کامل لیفتراک برقی

بازسازی لیفتراک برقی کارکرده

  • تعمیر کامل الکتروموتور و گیربکس لیفتراک برقی
  • تعمیر یا تعویض جعبه فرمان لیفتراک برقی
  • تعویض قطعات الکترونیکی لیفتراک برقی
  • تامین و تعمیر درایور الکتروموتورهای لیفتراک
  • تعمیرد بردهای کنترل و برد حرکت لیفتراک
  • تغییر سیستم (رتروفیت) لیفتراک برقی
  • عیب یابی بردهای پیشرفته SMD
  • تعویض اکچویتور فرمان لیفتراک
  • تست و تعمیر باطری لیفتراک برقی
  • تعمیر شارژر باتری لیفتراک
پروگرامر لیفتراک برقی
تعمیر برد لیفتراک
تست باتری لیفتراک برقی
تغییر سیستم لیفتراک برقی
_

درخواست تکنسین لیفتراک برقی

درخواست تعمیرکار لیفتراک برقی

سایر خدمات

تعمیرات ماشین‌آلات انبارداری

درخواست سرویس سیار لیفتراک برقی

درخواست تعمیر و نگهداری توسط تعمیرکار لیفتراک برقی و ماشین آلات انبارداری برقی