icon3

سرویس دوره‌ای لیفتراک

با روغن و فیلترهای اصلی لیفتراک برقی

آیکن باتری ماشین

چکاپ باطری لیفتراک

تست، احیا و تعمیر باطری لیفتراک برقی

icon1

تعمیرات برد لیفتراک

برد کنترل، فرمان و حرکت لیفتراک برقی

لیفتراک های برقی کلارک

تعمیر لیفتراک برقی سپاهان

سرویس و تعمیرات لیفتراک های برقی سپاهان (کلارک)

آیکن برد لیفتراک

تعمیر بردهای کنترل لیفتراک

تعمیر درایوهای کرتیس و زاپی لیفتراک برقی

تست و احیاء باطری لیفتراک

احیا و تعمیر باطری لیفتراک های برقی 

آیکن موتور لیفتراک برقی

تعمیر الکتروموتور و پمپ

تعمیرات پمپ و الکتروموتور لیفتراک برقی

تعمیر برد لیفتراک برقی

تعمیر برد لیفتراک برقی

تعویض و تعمیر بردهای کنترل و حرکتی لیفتراک

درایور CURTIS و ZAPI (برای لیفتراک‌های برقی) این درایورها برای لیفتراک با الکتروموتورهای DC برای حرکت یا پمپ که از یک منبع تغذیه شونده از باتری برای تغییر جهت حرکت توسط کنتاکتور و کنترل سرعت و گشتاور الکتروموتورهای لیفتراک ها، پالت تراک ها، استکرها، ریچ تراک ها و خودروهای برقی با قابلیت تنظیم توسط پروگرامر دیجیتال لیفتراک به عنوان درایو اصلی یا جایگزین در تعمیر و راه اندازی یا نوسازی ماشین ها بکار میرود.

در صورتیکه برد معیوب به صورتی باشد که امکان تعمیر برای آن وجود نداشته باشد این شرکت قادر است در اسرع وقت برد مورد نظر را تهیه و در اختیار شرکت ها و کارخانجات محترم قرار دهد.
تامین و تعمیر انواع برد لیفتراک برقی شامل برد کنترل لیفتراک ، کنتاکتور، سنسور و قطعات الکترونیکی لیفتراک برقی و همچنین تعمیرات تخصصی برد کنترل لیفتراک برقی ، برد پالت تراک های برقی ، ریچ تراک و استاکرهای برقی این شرکت با تکیه بر دانش متخصصین بخش تعمیرات در شناخت و عیب یابی قطعات الکترونیکی و نیزدارا بودن کارگاه مجهز الکترونیک ، قادر است بردهای الکترونیکی خاص صنعتی را عیب یابی و تعمیر نموده و در اسرع وقت به کارفرمایان تحویل نماید. درزیر بطور خلاصه نمونه هایی از این بردها ذکر شده است:
تعمیر انواع برد کنترل لیفتراک برقی
تعمیر بردهای الکترونیک لیفتراک برقی
تعمیر انواع برد شارژر لیفتراک

تغییر سیستم فرمان EPS

تغییر سیستم فرمان لیفتراک برقی EPS به سیستم فرمان هیدرولیکی

هم اکنون تمامی دستگاههای لیفتراک برقی وارداتی من جمله لیفتراک های برقی کوماتسو خط 11 با مدل komatsu fb25ex-11 از سیستم فرمان eps استفاده میکنند . این سیستم شامل درایور فرمان ، سنسور فرمان ، الکتروموتور ، اکچویتر ، جعبه فرمان و تعدادی المان دیگر تشکیل شده است. در اکثر موارد این سیستم فرمان لیفتراک  برقی دچار خرابی های متعدد میگردد.
دلایل خرابی بیش از حد سیستم فرمان برقی:
1. سرویس ضعیف اکچویتر | ۲. استفاده از اکسل آسیب دیده | ۳. پاره شدن کاور اکچویتر | ۴. تعمیرات غیر فنی و تخصصی | ۵. ساعت کارکرد زیاد
که مورد آخر شامل تمامی این سیستم های فرمان برقی یا اصطلاحا EPS میگردد.

جهت پاسخگویی به این نیاز مشتریان بعضی از شرکت ها و افراد اقدام به واردات این سیستم (EPS) که بیشتر شامل اکچویتر فرمان و الکتروموتور میباشد نموده اند، که در هیچ موردی این واردات شامل قطعات اصلی نمی باشند و نسبت به قطعه اصلی که حدود ۶ یا ۷ سال با سرویسهایش کار میکند این قطعات یدکی وارداتی در حدود ۶ ماه تا یک سال با ایجاد صداهای ناهنجار ادامه به کار میدهند، و در نهایت غیر قابل استفاده مجدد حتی با تعمیرات حرفه ایی خواهند شد.
در ضمن این اکچویتر های غیر اصلی درصد خرابی درایور فرمان را نیز بسیار بالا خواهند برد و مصرف بالایی دارند، در نهایت از قیمت بسیار بالایی هم برخوردارند.

با توجه به موارد فوق مجموعه لیفت یار با انجام تحقیقات فنی و تخصصی در این زمینه لزوم جایگزینی این سیستم‌های پر هزینه و پر معایب را انجام داده و سیستم اکچویتر را با استفاده از درصدی از تشکیلات فرمان eps خود دستگاه و افزودن المانهای دیگر ، به سیستمی ویژه با ماژول های هیدرولیکی ، جایگزین مینماید.
با پیاده سازی این متد دستگاه دارای فرمانی بسیار نرم ، قابل کنترل و با مقاومت بسیار زیاد می گردد. این ارتقاء سیستم همانند سایر سیستم های هیدرولیک دارای طول عمر سالم ناحیه فرمان میگردد، و صاحبان این لیفتراک های برقی دیگر از دغدغه های کلیشه ایی خرابی فرمان eps خلاصی می یابند .

تغییر سیستم (رتروفیت)

تغییر سیستم لیفتراک برقی

رتروفیت درایو و تغییر سیستم لیفتراک برقی

تغییر سیستم و راه اندازی ماشین هایی مانند لیفتراک ، پالت تراک ، استاکر تمام برقی، ریچتراک برقی و … که سیستمها و تجهیزات کنترلی آنها از کار افتاده و یا به آسانی تهیه و تعمیر نمیشوند به سادگی با تغییر سیستم کنترلی آنها انجام میشود.

در صورت انتخاب درست تجهیزات برای تغییر سیستم لیفتراک برقی و سایر ماشین آلات انبارداری برقی، تمام ویژگی های سیستم های فابریک لیفتراک یا آن ماشین حفظ می شود و در بعضی موارد حتی بعد از تغییر سیستم لیفتراک ویژگی های مثبت جدیدی نیز به قابلیت هایی که قبل از تغییر سیستم در مدارات کنترلی ماشین وجود داشت اضافه می شود.

در بسیاری از موارد که قطعات یدکی اصلی لیفتراک کمیاب هستند تغییر سیستم کلی لیفتراک بسیار مقرون به صرفه تر از استفاده از قطعات یدکی اصلی است. ضمنا در صورت مشاوره درست و انتخاب برند مناسب کنترلرها برای تغییر سیستم، ضمن دریافت کلیه نقشه ها و مدارک فنی و آموزش های لازم می توان از خدمات مورد اطمینان و گارانتی نیز برخوردار شد که معمولا برای قطعات یدکی اصلی این خدمات ارائه نمی شود. حتی می توان با تهیه دسته سیم های لازم که برای تغییر سیستم لیفتراک هر مشتری آماده می شود، در زمان نصب و راه اندازی صرفه جویی کرد.

تعمیر شارژر لیفتراک

تعمیر شارژر باطری لیفتراک

تعمیرات شارژر باطری لیفتراک برقی

در خصوص تعمیر شارژرهای باطری لیفتراک برقی شایان ذکر میباشد مجموعه لیفت یار با گردآوری بهترین متخصصان در تعمیر شارژر لیفتراک و ارائه بهترین و کم هزینه ترین روشهای تعمیر شارژر، اقدام به تحقیقات گسترده در زمینه سیم پیچی و تعمیر کنترلرهای شارژر باطری لیفتراک برقی نموده و نیز از امکانات، علم و تجربه کافی در خصوص تعمیرات شارژرهای سوئچینگ نیز برخوردار می باشد.

هم اکنون تمامی مدل‌های شارژر لیفتراک برقی در ولتاژهای 12, 24, 36, 48, 72, 80, 96 و در آمپرهای متنوع با قیمت مناسب و بالاترین سطح از دانش تعمیرات، منحصرا برای هر مدل از شارژرهای موجود قابل تعمیر میباشند. عمده خرابی شارژرهای باطری لیفتراک و پالت تراک برقی :

۱. سیم پیچی مجدد بخش یا کل سیم پیچ با توجه به حدود سوختگی، تک فاز و سه فاز و حتی دو فاز | ۲. تعویض رکتیفایر یا دیود با رکتیفایرها و دیودهای استاندارد
۳:تعویض scr های صدمه دیده با نمونه اصلی | ۴.تعمیر برد کنترلر یا برد switching در هر دو نمونه شارژر سیم پیچ یا hight frequency .
۵. تعویض فیوزها و سوکت ها با نمونه با کیفیت و با دقت | ۶.بعضی از شارژرها از سیستم ساعت جهت قطع شارژر استفاده مینمایند، که در صورت درخواست مشتری امکان تغییر سیستم به برد نمونه‌گیر ولتاژ صورت میپذیرد که این خود موجب بهینه سازی مصرف انرژی و افزایش طول عمر باطری لیفتراک برقی میگردد.

تعمیرکار لیفتراک برقی سپاهان

سرویس و تعمیر ماشین آلات انبارداری برقی کلارک (سپاهان)

واحد تعمیرات لیفتراک برقی مجموعه تجهیز بالابر با تجهیزات کامل و با سـرپرستی مهندسین الکترونیک دوره دیده در کشورهای آسیای شرقی و بهره‌گیری از آزمایشگاه الکترونیک مجهز همراه با کلیه ابزارآلات دقیق، اقدام به تعمیر انواع لیفتراک های برقی سپاهان کلارک (ترانزیستوری، تریستوری، کنتاکتوری) و سایر ماشین آلات انبارداری این برند مینماید.

تعمیر اساسـی سیستم های قدیمی لیفتراک های بـرقی (المنتی،کنتاکتوری) و جایگزینی جدیدترین درایوهای لـیفتـراک برقی (رتروفیت) با کمترین زمان و هزینـه و افزایش ۷۰ درصدی بهره‌وری دستگاه های برقی انبارداری؛ 

خدمات و سرویس های لیفتراک برقی سپاهان

تمامی خدمات و سرویس های شامل

سرویس کار لیفتراک

اعزام کارشناس جهت عیب یابی لیفتراک برقی

بازرسی ایمنی و کارشناسی فنی لیفتراک برقی

آیکن باطری لیفتراک

چکآپ و تست باطری های لیفتراک برقی 

آیکن الکتروموتور برقی

تعمیر الکتروموتورها و پمپ هیدرولیک لیفتراک برقی

تعمیر سیستم فرمان لیفتراک برقی (EPS و هیدرولیک)

تعمیر اکسل و تعویض لنت ترمز لیفتراک برقی

بازسازی و نقاشی لیفتراک با رنگ اصلی

سرویس دوره ای تعویض روغن و فیلتر لیفتراک

icon1

تعمیرات تخصصی لیفتراک برقی سپاهان

تجهیز بالابر ارائه دهنده خدمات سرویس و تعمیر انواع لیفتراک های برقی

_

درخواست تکنسین لیفتراک برقی

درخواست تعمیرکار لیفتراک برقی

تصویر کپچا

دنبال تعمیرکار لیفتراک هستید؟

تکنسین های با تجربه ای در زمینه تعمیر ماشین آلات برقی انبار
داریم که اماده خدمت رسانی به شما میباشند.

آیا شما تعمیرکار هستید؟

ما آماده همکاری با شما تکنسین ها و تعمیرکاران لیفتراک
و ماشین آلات برقی انبار در حوزه های مختلف هستیم.