تعمیر و بازسازی باطری لیفتراک برقی

تست و احیاء باطری لیفتراک

متاسفانه در برخی از موارد مشاهده می شود عملیات احیا باتری لیفتراک تحت شرایطی غیر علمی و توسط برخی افراد که هیچ گونه سابقه علمی و فنی در این زمینه ندارند انجام شده که همین موضوع باعث رسیدن صدماتی به باطری و حتی لیفتراک‌های مشتری شده است. یک اصل کلی در تعمیر باطری تراکشن لیفتراک که همواره در این شرکت رعایت میگردد این است که باطری سولفاته شده و باطری‌هایی که دچار ریختگی صفحات مثبت و منفی هستند، تحت هیچ شرایطی قابل تعمیر نمی‌باشند. این امر با توجه به پیچیدگی خاص باطری‌ها بصورت انسانی و توسط نیروی فنی میسر نمی باشد. لذا این شرکت با وارد کردن ابزارهای خاص تست باتری می تواند در کمتر از 48 ساعت گزارش جامعی از باتری لیفتراک شما در اختیارتان قرار دهد تا مسیر تصمیم گیری برای احیا یا تعویض باتری روشن گردد.

برخی از خدمات تعمیر و احیاء باطری لیفتراک:

انجام عملیات شارژ باطری معیوب طبق منحنی شارژ مخصوص | تست باطری از نظر اتصالات و کابلهای رابط و پیچها و پلهای سربی رابط | تست باطری توسط دستگاه دیسشارژر و آنالایزر باتری و تعیین بکآپ کلی باطری و تعیین میزان خرابیهای جزئی و کلی سلولها | انجام عملیات تخلیه کامل باطری از باکس فلزی و تعمیر پوسیدگی‌های جعبه فلزی و عملیات آهنگری و نقاشی کامل باکس باطری | انجام عملیات شکافتن سلولها و اسید شویی و لجن گیری و بستن مجدد | تزریق مواد شیمیایی مخصوص احیا ظرفیت باقیمانده باطری | مونتاژ باطری تعمیر شده و شارژ مجدد و تست نهایی | تست وضعیت شارژ باطری توسط هیدرومتر و سنجش نسبت چگالی اسید به آب که این کمیت بیانگر میزان شارژ باتری یا وضعیت شیمیایی باتری می باشد.

تعمیر باطری و شارژر لیفتراک برقی

تجهیز بالابر ارائه دهنده خدمات تست ، احیاء و تعمیر باطری لیفتراک برقی با رعایت کلیه اصول علمی و فنی ؛ تحت نظارت نیروهای متخصص و با تجربه و با اتکا به امکانات فنی وسیع پیشرفته تعمیرگاه خود می باشد و کلیه عملیات تعمیراتی پس از اخذ تاییدیه فنی این شرکت شامل گارانتی یکساله است.


در خصوص تعمیر شارژرهای باطری لیفتراک برقی شایان ذکر میباشد تجهیز بالابر با گردآوری بهترین متخصصان در تعمیر شارژر لیفتراک و ارائه بهترین و کم هزینه ترین روشهای تعمیر شارژر لیفتراک برقی ، اقدام به تحقیقات گسترده در زمینه سیم پیچی و تعمیر کنترلرهای شارژر باطری لیفتراک برقی نموده و نیز از امکانات، علم و تجربه کافی در خصوص تعمیرات شارژرهای سوئچینگ نیز برخوردار می باشد.

مزایای تعمیرات باطری لیفتراک

1- افزایش طول عمر باطری
2- جلوگیری از آسیب جدی به سایر اجزای برقی لیفتراک
3- کم کردن کار موتور و بهبود ایمنی
4- بهره وری بیشتر از باطری لیفتراک
5- استفاده از دستگاه با ساعات کارکرد بیشتر

بازسازی و ترمیم باطری لیفتراک

1- شستشوی داخلی سلول با ماده سولفات باریم
2- یکسان سازی سطح شارژ سلول ها (Equalize charge)
3- تخلیه شش ساعته شارژ سلول ها با دستگاه (Discharger Analyzer)
4- شارژ مجدد سلول ها با سیستم شارژ high level و equalizing
5- جایگزینی یا تعمیر سلول های معیوب
6- بازسازی کامل باکس باطری با مواد پلی میری و ضد اسید
7- تعویض درب های باتری در صورت خرابی
8- تعویض پیچ و کابلهای رابط بین باطری معیوب
9- چیدمان مجدد باتری در باکس اصلاح شده

تعمیر شارژر باطری لیفتراک

۱.سیم پیچی مجدد بخش یا کل سیم پیچ با توجه به حدود سوختگی، تک فاز و سه فاز و حتی دو فاز
۲.تعویض رکتیفایر یا دیود با رکتیفایرها و دیودهای استاندارد
۳.تعویض scr های صدمه دیده با نمونه اصلی
۴.تعمیر برد کنترلر یا برد switching در هر دو نمونه شارژر سیم پیچ یا hight frequency .
۵.تعویض فیوزها و سوکت ها با نمونه با کیفیت و با دقت

درخواست تست باطری لیفتراک

درخواست تست، احیاء و تعمیر باطری لیفتراک برقی و شارژر باطری لیفتراک