Asset 4

سرویس لیفتراک دیزلی

با روغن و فیلترهای اصلی لیفتراک

Asset 6

تعمیر موتور لیفتراک دیزلی

عیب یابی و تعمیر اساسی موتور لیفتراک

Asset 2

تعمیر گیربکس لیفتراک دیزل

تعمیر گیربکس دنده‌ای و اتومات لیفتراک

لیفتراک دیزل

تعمیرات لیفتراک دیزلی

سرویس و تعمیر لیفتراک های دیزلی

تعمیر موتور لیفتراک دیزلی

تعمیر اساسی موتورهای دیزلی انواع لیفتراک

تعمیر گیربکس لیفتراک دیزلی

تعمیر کامل گیربکس لیفتراک های دیزلی 

تعویض روغن فیلتر لیفتراک دیزلی

سرویس دوره ای لیفتراک های دیزلی در محل

تعمیر میلنگ موتور لیفتراک
میل لنگ موتور لیفتراک

تعمیر میل لنگ موتور لیفتراک

تعویض و تعمیر میل لنگ موتور لیفتراک های دیزلی

میل‌لَنگ قطعه‌ای در موتورهای دیزلی است که حرکت خطی پیستون‌ها را تبدیل به حرکت دورانی می‌کند. میل‌لنگ معمولاً به وسیله یاتاقان روی بلوک سیلندر سوار می‌شود و قطعه‌ای بنام «بغل یاتاقانی» خلاصی یا لقی طولی میل لنگ را تنظیم می‌کند. خلاصی میل‌لنگ در یاتاقان کمتر یک دهم میلی‌متر است. میل لنگ دارای لنگ‌ها یا نقاط اتصال ثابت و متحرک می‌باشد، لنگ‌های ثابت به وسیله یاتاقان‌های ثابت روی بلوک سیلندر بسته می‌شوند و فقط حرکت چرخشی دارند و به همین جهت به این نام خوانده می‌شوند. لنگ‌های متحرک که علاوه بر حرکت چرخشی حرکت دورانی نیز دارند به وسیله یاتاقان متحرک به شاتون وصل می‌شوند. شاتون نیز از طریق گژن پین به پیستون متصل می‌گردد و به این طریق حرکت رفت و برگشت پیستون یا کورس پیستون گفته میشود که به حرکت دورانی تبدیل می‌شود.

بر روی لنگ‌های ثابت میل لنگ سوراخهایی وجود دارد که به لنگهای متحرک راه دارند، روغن موتور از طریق این سوراخها یاتاقان های متحرک را روغن کاری می‌کند. معمولاً در قسمت جلویی میل لنگ دنده‌ای وجود دارد که به وسیله زنجیر، تسمه یا دنده میل بادامک یا میل سوپاپ را می‌چرخاند. نیروی چرخش دینام «آلترناتور»، پمپ هیدرولیک فرمان، کمپرسور کولر و واتر پمپ نیز از طریق چرخش میل لنگ و به وسیله تسمه‌ها و پولی‌ها تأمین می‌شود. چرخ لنگر یا فلایویل در قسمت انتهایی میل لنگ بسته می‌شود که دیسک و کاور کلاچ روی آن بسته می‌شوند و نیرو را به گیر بکس و سپس به چرخها انتقال می‌دهند.

تعمیر سیلندر موتور لیفتراک
تعمیر سیلندر موتور لیفتراک

تعمیر سیلندر موتور لیفتراک

تعمیر کامل سیلندر موتورهای دیزلی لیفتراک

تعمیر اساسی سیلندر موتور لیفتراک دیزلی که به دلیل موارد زیر ایراد پیدا میکنند:
خوردگی سیلندر و محفظه احتراق: بر اثر کارکرد طولانی مدت موتور لیفتراک و نیز عدم روغن کاری قطعات – فیلتر نشدن هوای ورودی، سطح داخلی سیلندر آسیب میبیند و دیگر آبندی موثر در تراکم وجود نخواهد داشت. جهت تعمیر سیلندر ابتدا تراشکار نمره آن را تشخیص داده و سپس بوسیله تراشکاری یا بوش محوطه انفجار مهیا میگردد.
ترک در بدنه سیلندر: بعلت یخ زدگی آب در سیلندر موتور و حجیم شدن یخ، سیلندرها ترک بر میدارند و این ترک میتواند بصورت داخلی یا خارجی باشد و موجب نشت آب و روغن به داخل آب و آب به داخل روغن گردد.

کیپ شدن منافذ آب سیلندر موتور لیفتراک: بعلت اینکه از آب غیر استاندارد در رادیاتور استفاده شود و نیز از ضد یخ غیر استاندارد استفاده شود باعث کیپ شدن منیفیلد آب میشود و اگر گردش آب به خوبی صورت نگیرد موجب گرم شدن موتور لیفتراک میگردد و بالا رفتن دما نیز میتواند موجب سوختن واشر سرسیلندر گردد.
شکستن یا ترک خوردن کف سیلندر از جای پیچ:
اگر هنگام بستن سرسیلندر گشتاور پیچ ها بیش از حد کشیده شود یا حین بستن جای رزوه پیچ گردکن میشود یا بعدا حین کار موقع انبساط موتور جای پیچها شکسته و سرسیلندر آسیب میبیند.
شکستن یا ترک خوردن جای مهره پیچهای نگهدارنده کفه های یاتاقان ها: علت ایجاد این شکستگی تنها میتواند شلی بیش از حد پیچهای کفه ها یا گشتاور بیشاز حد اعمال شده بهپیچها میباشد و هنگام بازسازی باید به طور بسیار دقیق جوشکاری و سوراخکاری و غلاویز کاری اعمال گردد.
صدمه دیدن بالای سیلندر محل بسته شدن سر سیلندر: در اینجا به علت سوختن واشر سرسیلندر و یا کارکرد طولانی مدت و یا بر اثر چسبیدن واشر سرسیلندر سطح سیلندر ناصاف میشود و هنگام بستن سرسیلندر آبندی کامل صورت نمیگیرد . برای رفع این ایراد کف تراشی تا موضع استاندارد کارخانه سازنده توسط تراشکار صورت میگیرد.

تعمیر سرسیلندر موتور لیفتراک
تعمیر سرسیلندر موتور لیفتراک

تعمیر سرسیلندر موتور لیفتراک

تعمیرات سرسیلندر موتور دیزلی لیفتراک

تعمیرات سرسیلندر لیفتراک های دیزلی به دلایل زیر:
سوختن واشر سرسیلندر موتور لیفتراک: سوختن واشر سرسیلندر موتور لیفتراک علت های گوناگونی دارد که مهم ترین آنها در موتورهای آب خنک گرم شدن بیش از حد موتور میباشد که واشر سرسیلندر مانند فیوز عمل کرد و میسوزد و موجب باز شدن منفذ بین سیلندر و منیفیلد آب میگردد و بسته به درجه سوختن واشر یا موتور دیگر روشن نمیشود یا روشن میشود ضعیف است و دود زیادی دارد و حتما موتور باید باز شود و سرسیلندر جهت تست آبندی و ترک و تاب به آزمایشگاه فرستاده شود و بعد از این تستها به تراشکاری جهت تراشکاری و آبندی سیت های سوپاپ فرستاده شود.
ضعیف شدن واشر سر سیلندر موتور لیفتراک: در این خصوص باید گفت که با ضعیف شدن واشر سر سیلنر روغن از بلوکها به خارج نشت کرده و بر فضای خارجی سیلندر و شاسی لیفتراک میریزد.

نشت آب به خارج از بلوک سیلندر: با ضعیف شدن واشر سرسیلندر و بالا رفتن فشار آب باعث نشتی آب بر روی بلوک سیلندر میشود .
نشت آب به داخل محفظه احتراق: با از بین رفتن آبندی واشر سر سیلندر با توجه به ضعیف شدن هر قسمت از واشر فشار محفظه در حین کار یا استارت خارج میگردد ممکن است آب به داخل محفظه رخنه کند . نشت کمپرس به داخل آب حین کار میتواند باعث جوش آوردن آب رادیاتور گردد.

قدرت موتور لیفتراک
تعمیر موتور لیفتراک

بالا بردن قدرت موتور لیفتراک

ضعیف شدن قدرت موتور لیفتراک دیزلی

در خصوص تعمیر شارژرهای باطری لیفتراک برقی شایان ذکر میباشد مجموعه لیفت یار با گردآوری بهترین متخصصان در تعمیر شارژر لیفتراک و ارائه بهترین و کم هزینه ترین روشهای تعمیر شارژر، اقدام به تحقیقات گسترده در زمینه سیم پیچی و تعمیر کنترلرهای شارژر باطری لیفتراک برقی نموده و نیز از امکانات، علم و تجربه کافی در خصوص تعمیرات شارژرهای سوئچینگ نیز برخوردار می باشد.

هم اکنون تمامی مدل‌های شارژر لیفتراک برقی در ولتاژهای 12, 24, 36, 48, 72, 80, 96 و در آمپرهای متنوع با قیمت مناسب و بالاترین سطح از دانش تعمیرات، منحصرا برای هر مدل از شارژرهای موجود قابل تعمیر میباشند. عمده خرابی شارژرهای باطری لیفتراک و پالت تراک برقی :

۱. سیم پیچی مجدد بخش یا کل سیم پیچ با توجه به حدود سوختگی، تک فاز و سه فاز و حتی دو فاز | ۲. تعویض رکتیفایر یا دیود با رکتیفایرها و دیودهای استاندارد
۳:تعویض scr های صدمه دیده با نمونه اصلی | ۴.تعمیر برد کنترلر یا برد switching در هر دو نمونه شارژر سیم پیچ یا hight frequency .
۵. تعویض فیوزها و سوکت ها با نمونه با کیفیت و با دقت | ۶.بعضی از شارژرها از سیستم ساعت جهت قطع شارژر استفاده مینمایند، که در صورت درخواست مشتری امکان تغییر سیستم به برد نمونه‌گیر ولتاژ صورت میپذیرد که این خود موجب بهینه سازی مصرف انرژی و افزایش طول عمر باطری لیفتراک برقی میگردد.

تعمیرکار لیفتراک دیزلی

سرویس و تعمیر انواع لیفتراک های دیزلی

واحد تعمیرات لیفتراک دیزلی مجموعه تجهیز بالابر با تجهیزات کامل و با سـرپرستی مکانیک های دوره دیده در کشورهای آلمان و چین و بهره‌گیری از تعمیرگاه مجهز همراه با کلیه ابزارآلات دقیق، اقدام به تعمیر انواع لیفتراک های دیزلی و بنزینی مینماید.

تعمیر اساسـی موتور و گیربکس لیفتراک دیزلی ، تعویض یا تعمیر پمپ های گازوئیل فارسونگا ، تعمیر استارت و دینام لیفتراک ، تعمیر سیستم ترمز لیفتراک اعم از تعویض لنت و یا تعمیر اکسل لیفتراک دیزلی با کمترین زمان و هزینـه و افزایش ۷۰ درصدی بهره‌وری لیفتراکهای دیزلی ؛ 

خدمات و سرویس‌های لیفتراک دیزلی

تمامی خدمات و سرویس های شامل

سرویس کار لیفتراک

اعزام کارشناس جهت عیب یابی لیفتراک دیزلی

بازرسی ایمنی و کارشناسی فنی لیفتراک دیزلی

آیکن باطری لیفتراک

تعمیرات پمپ گازوییل لیفتراک دیزلی

آیکن الکتروموتور برقی

تعمیر دینام و استارت لیفتراک های دیزلی

تعمیر رادیاتور و سیستم خنک سازی موتور لیفتراک

تعمیر اکسل و تعویض لنت ترمز لیفتراک دیزلی

بازسازی و نقاشی لیفتراک با رنگ اصلی

سرویس دوره ای تعویض روغن و فیلتر لیفتراک

icon1

تعمیرات تخصصی انواع لیفتراک دیزلی

تجهیز بالابر ارائه دهنده خدمات سرویس و تعمیر انواع لیفتراک های دیزلی

تعمیر لیفتراک برقی

تعمیرات تخصصی لیفتراک دیزلی

تعمیرکار لیفتراک دیزلی

تعمیرگاه تجهیز بالابر با در اختیار داشتن امکانات مجهز فنی و تخصصی و با تکیه بر پتانسیل بالای نیروهای فنی تعمیرکار لیفتراک دیزلی در زمینه تعمیرات تخصصی لیفتراک دیزلی در خدمت کلیه انبارها و کارخانجات و صنایع کشور میباشد و تا کنون رضایت تعداد زیادی از مشتریان خود در زمینه تعمیر لیفتراک دیزل و ماشین آلات دیزلی و بازسازی کامل انواع لیفتراک دیزلی را کسب نموده است.

تعمیرکاران متخصص و فنی در حوزه لیفتراک دیزلی، آماده ارائه خدمات فنی و سرویس دهی به انواع لیفتراک دیزلی تویوتا ، کوماتسو ، هلی ، سهند ، سپاهان ، دوو ، هایستر و تعمیر انواع موتورهای دیزلی نیسان ، پرکینز ، شامل تعمیر بلوک و سیلندر موتور، تعمیر گیربکس لیفتراک دیزلی ، تعمیر پمپم های فارسونگا و پمپ های گازوئیل لیفتراک و …  به مشتریان محترم می باشند.

تعمیرات تخصصی لیفتراک دیزلی تویوتا ، هلی ، کوماتسو ، هیوندا ، کلارک (سپاهان) ، دوو دوسان ، لینده ، یوهانریش ، میتسوبیشی ، هایستر ، اشتیل ، فیات او ام  و لیفتراک های دیزل بائولی ، زوملایون و چری توسط تکنسین های با دانش و متخصص تجهیز بالابر در محل و تعمیرگاه مرکزی در تهران

سرویس سیار لیفتراک دیزلی تجهیز بالابر در صورت دریافت درخواست مشتریان محترم حداکثر ظرف 24 ساعت کاری قادر به اعزام اکیپ فنی و تکنسین می باشد. همچنین در زمینه خدمات فنی ضمن تکمیل شبکه گسترده تعمیرات سیار لیفتراک دیزلی، قابلیت‌های مطلوب را در زمینه جلب رضایت مشتریان خود در اقصی نقاط کشور فراهم نموده وعلاوه بر تعمیرگاه مرکزی در تهران، از شبکه گسترده تیم های فنی متخصص سیار مجهز به تجهیزات کامل مورد نیاز برخوردار می باشد.

اورهال و بازسازی کامل لیفتراک دیزلی

بازسازی لیفتراک دیزلی کارکرده

 • تعمیر کامل موتور و گیربکس لیفتراک دیزلی
 • تعمیر یا تعویض جعبه فرمان لیفتراک دیزلی
 • تعمیر دیفرانسیل لیفتراک دیزلی
 • تعمیر پمپ گازوییل لیفتراک های دیزلی
 • تعمیر ترمز لیفتراک دیزلی
 • تعمیر اکسل لیفتراک دیزلی
 • تعمیر رادیاتور موتور لیفتراک دیزلی
 • تعمیر دینام لیفتراک دیزلی
 • تعمیر استارت لیفتراک دیزلی
 • بازسازی سیستم برق کشی و رفع عیب سیستم الکترونیکی
 • نصب سیستم ایمنی و روشنایی استاندارد
پروگرامر لیفتراک برقی
تعمیر برد لیفتراک
تست باتری لیفتراک برقی
تغییر سیستم لیفتراک برقی
_

درخواست تکنسین لیفتراک دیزلی

درخواست تعمیرکار لیفتراک دیزل

دنبال تعمیرکار لیفتراک هستید؟

تکنسین های با تجربه ای در زمینه تعمیر لیفتراک دیزلی
داریم که اماده خدمت رسانی به شما میباشند.

آیا شما تعمیرکار هستید؟

ما آماده همکاری با شما تکنسین ها و تعمیرکاران لیفتراک
و ماشین آلات انبار در حوزه های مختلف هستیم.